| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Square D |
| Pack Size | 1 |
| Part Type | Screw |
| Product Weight (lb) | 0.112 lb |
| Returnable | 90-Day |
| Certifications and Listings | No Certifications or Listings |
| Manufacturer Warranty | NA |
| Product Depth (in) | 4.25 in |
| Product Height (in) | 1 in |
| Product Width (in) | 1.88 in |
| Type | Does not apply |
Check the listing for details. Neutral Bonding Screws for Qo/Homeline Electrical Panel/Load Center. Condition: New. Listed at 12.61 USD. Store New Arrivals Add to Favorite View Feedback Contact Neutral Bonding Screws for Qo/Homeline Electrical Panel/Load Center Description Pack Size 1 Part Type Screw Product Weight (lb) 0.112 lb Returnable 90-Day Certifications and Listings No Certifications or Listings Manufacturer Warranty NA Product Depth (in) 4.25 in Product Height (in) 1 in Product Width (in) 1.88 in Replacement ground screw for Homeline & QO Load CentersUsed to bond the neutral bar connection to an enclosureIncludes 6 screws of varying sizes for various Square D panels Use Square D Homeline and QO Neutral Bonding Screws when critical Load Center parts go missing. Three sizes are included in package to cover all Load Centers Square D manufactures. Use the one that fits and save the others for another job.Compatible with all Square D QO and HOM load centersIncludes (2) 1/4-20 x 1 in. pan HD cross recess screws; (2) 1/4-20 x 1/4 in. pan HD slotted screws; (2) #10-32 x 1.62 in round HD slotted screwsUsed to bond the neutral bar connection to the enclosure.Replacement ground screw ABOUT US We offer the best prices around on high quality products. Our E-store includes media such as books, movies, music and games while offering electronics, toys, sporting apparel, clothing, tools, general home, garden items and more. SHIPPING We are always working hard to ensure your package arrives as soon as possible. Please understand that some factors like weather, high postal traffic, and the performance of shipping companies are outside of our control. We offer free shipping to the lower 48 states and ship within 2 business days of payment, usually sooner. We do not accept P.O. Boxes. Please provide a physical address. For shipping outside of the continental USA, we only use eBays Global Shipping Program.The item is shipped to KY and then sent to the rest of the world. International customers are responsible for all duties and taxes. Continue to check out in order to calculate costs for shipping the item to your country. Messages regarding eBays Global Shipping Program MUST be directed at eBay EXCLUSIVELY. RETURNS We offer a 30-Day Return Policy on items which you are not completely satisfied with. You have the option for a full-refund or an exchange of the item. No returns are available on items shipped outside of the USA. PAYMENT We accept PayPal. CONTACT US This page content is yet to come Please ad us to your favorite seller and visit again later Thank You CUSTOMER SATISFACTION We try our very best to make sure every customer is completely satisfied. If theres a problem, message us! Were happy to help. WE ACCEPT