| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Does not apply |
| Electrical Product Type | Distribution Load Center / Breaker Accessory |
| Pack Size | 1 |
| Part Type | Screw |
| Product Weight (lb) | 0.112 lb |
| Certifications and Listings | No Certifications or Listings |
| Manufacturer Warranty | NA |
| Product Depth (in) | 4.25 in |
| Product Height (in) | 1 in |
| Product Width (in) | 1.88 in |
| Type | Does not apply |
Check the listing for details. Neutral Bonding Screws for Qo/Homeline Electrical Panel/Load Center. Condition: New. Listed at 14.74 USD. Neutral Bonding Screws for Qo/Homeline Electrical Panel/Load Center •Compatible with all Square D QO and HOM load centers•Includes (2) 1/4-20 x 1 in. pan HD cross recess screws; (2) 1/4-20 x 1/4 in. pan HD slotted screws; (2) #10-32 x 1.62 in round HD slotted screws•Used to bond the neutral bar connection to the enclosure.•Replacement ground screw