| Brand | Raritan |
|---|---|
| Type | Cable |
| Item Height | 2 in |
| Color | Black |
| Connector A | RJ-45, D-Sub, USB, Ethernet (RJ-45), USB 2.0 |
| MPN | D2CIMDVUSB |
| Item Length | 9 in |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. NEW D2CIM-DVUSB Raritan Dominion KX II Computer Interface Module - KVM extender. Color: Black, Condition: New. Listed at 62.99 USD. Up for sale NEW D2CIM-DVUSB Raritan Dominion KX II Computer Interface Module - KVM extender NEW .