| Shape | Circle |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| MPN | NA |
| Item Depth | 16 cm |
| Brand | DASH |
| Type | Mini Waffle Maker |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | NA |
| Item Height | 2.8 Inches |
| Voltage | 240 V |
| Model | DMW001LA |
| Features | Easy Clean, Non-Stick |
| Unit Quantity | 1 |
| Components Included | Instruction Manual |
| Item Width | 5 Inches |
| Power | 350 W |
Check the listing for details. New Dash Mini Waffle Maker • 4” Non-Stick Plate. Condition: New. Listed at 9.99 USD. New Dash Mini Waffle Maker • 4” Non-Stick Plate . Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.