| Shape | Mickey |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Black |
| MPN | DCM32 |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 3 in |
| Brand | Disney |
| Type | Standard Waffle Maker |
| Capacity | 1 |
| Item Height | 3 in |
| Voltage | 110 V |
| Model | Mickey Mouse Waffle Maker |
| Features | Non-Stick |
| Power | 800 W |
| UPC | 0655772013668 |
Check the listing for details. New Disney MICKEY MOUSE Waffle Maker DCM-32 Non-Stick Surface 800 Watts. Color: Black, Condition: New. Listed at 19.55 USD.