| Brand | DKNY |
|---|---|
| Frame Color | Blue |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Eyeglasses |
| Style | Square |
| Theme | Designer |
| Frame Material | Metal, Plastic |
| Bridge Width | 16 mm |
| Lens Socket Width | 53 mm |
| Temple Length | 135 mm |
Check the listing for details. NEW DKNY DK5062 430 BLUE AUTHENTIC EYEGLASSES 53-16. Condition: New with defects. Listed at 57.85 USD. AUTHENTIC DKNY EYEGLASSES. 100% AUTHENTIC EYEWEAR. We commit to resolve any problems/issues faced.