| Brand | DocStar |
|---|---|
| Type | Magneto Optical Disk |
| Unit Type | Unit |
| Model | Docstar 5.2GB |
| MPN | Docstar 5.2GB |
| Storage Capacity | 5.2GB |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. NEW DocStar MO Media 5.2GB RW Optical Disk - EDM-5200C. Condition: New. Listed at 40.00 USD. Optical Disk. NEW factory sealed disk. Credit Cards subject to approval from outside US and EU. Summary of Sales Policies.