| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Cut | Second Cut |
| Number of Pieces | 1 |
| Color | Gray |
| Material | Alloy Steel |
| MPN | 1516 |
| Item Length | 10 in |
| Brand | Eclipse |
| Type | Square File |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | Returns accepted |
| Item Height | 3/8 in |
| Model | Eclipse 1516 |
| Coarseness | Second |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 3/8 in |
Check the listing for details. New Eclipse 10” Square File, Second Cut, 1516. Color: Gray, Condition: New, Made in Unknown. Listed at 14.55 USD. (tylr 24, 26) New Eclipse 10” Square File, Second Cut, 1516. Listing is for 1 piece, new from factory box shown. Price includes FREE SHIPPING!!