| Country of Origin | China |
|---|---|
| MPN | EE COUGAR GRAPE 53mm |
| Brand | Unbranded |
| Style | Rectangle |
| Bridge Width | 16 mm |
| Department | Women |
| Frame Color | Purple |
| Frame Material | Plastic |
| Lens Socket Width | 53mm |
| Manufacturer Color | GRAPE |
| Model | COUGAR |
| Temple Length | 135mm |
| Type | Eyeglasses |
| UPC | 876230017657 |
Check the listing for details. NEW ENVY EYEWEAR Grape COUGAR Eyeglasses 53mm with Case. Condition: New with tags, Made in China. Listed at 39.95 USD. If you're looking for fashion, function and value then look no further, ENVY EYEWEAR is here for you. With our dynamic pricing model, our prices are always competitive. You're already purchasing the item.