| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Motherboard I/O Shield Backplate |
| Compatible Motherboard Brand | FOR ASUS |
| MPN | PRIME H510M-K R2.0 |
| Item Length | 10cm |
| Item Width | 10g |
| Compatible Brand | FOR ASUS |
| Compatible Model | FOR ASUS PRIME H510M-K R2.0 |
| Compatible Product Line | FOR ASUS |
| Model | PRIME H510M-K R2.0 |
| Item Weight | 10g |
Check the listing for details. NEW FOR ASUS PRIME H510M-K R2.0 Motherboard I/O Shield Backplate. Condition: Open box. Listed at 5.99 USD. FOR Gigabyte. Screen Shaft Bracke. Screen Hinge. FOR ASRock. FOR Hongji. FOR Lenovo. FOR Toshiba. FOR Super Micro.