| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Motherboard I/O Shield Backplate |
| Compatible Motherboard Brand | FOR ASUS |
| MPN | PRO B460M-C |
| Item Length | 10cm |
| Item Width | 10g |
| Compatible Brand | FOR ASUS |
| Compatible Model | FOR ASUS |
| Compatible Product Line | FOR ASUS |
| Model | PRO B460M-C |
| Item Weight | 10g |
Check the listing for details. NEW FOR ASUS PRO B460M-C Motherboard I/O Shield Backplate. Condition: Open box. Listed at 6.99 USD. Compatible : FOR ASUS PRO B460M-C. number: PRO B460M-C. Screen Hinge. Screen Shaft Bracke. FOR ASRock. FOR Hongji. FOR Lenovo. FOR Toshiba.