| Brand | Choicechamber |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Features | Easy Installation, High Quality |
| Universal Fitment | No |
| Year | 2004-2017 |
| Material | Plastic |
| OE/OEM Part Number | 4F0973703, 1718653-1, 4F0973703A |
| Interchange Part Number | 4F0973703, 1718653-1, 4F0973703A |
| Superseded Part Number | 4F0973703, 1718653-1, 4F0973703A |
| Other Part Number | 4F0973703, 4F0 973 703, 4F0-973-703, 4H0973703, 4H0 973 703, 4H0-973-703 |
| Placement on Vehicle | Rear |
| Fitment | For AUDI SEAT VOLVO VW |
| Package Included | 1x Rear Parking Sensor Connector |
| Manufacturer Part Number | 4F0973703, 1718653-1, 4F0973703A |
| Color | As picture show |
| Type | Rear Parking Sensor Connector |
Check the listing for details. NEW For VW AUDI PORSCHE Parking Distance Control PDC Sensor Connector Pigtail. Color: As picture show, Condition: New, Made in China. Listed at 11.45 USD. AUDI A3 Sportback 2005-2013. AUDI A4/Avant 2009-2015. AUDI A4/S4/Avant Quattro 2009-2012. AUDI A5 2015. VW Eos 2007-2015. AUDI A6 2015. AUDI A7 2012-2015. AUDI A8 2011-2015.