| Brand | Fortinet |
|---|---|
| Type | Firewall |
| Format | Subscription |
| Minimum Hard Drive Space | 2 GB |
| Language | English |
| License Category | Enterprise |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Model | FG-60F |
| Minimum Processor Speed | 66 MHz |
| MPN | FG-60F, FG60F |
| For Operating Systems | Symbian OS, Windows, Android |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. NEW Fortinet Fortigate 60F FG-60F Network Security Firewall- Same Day Shipping. Condition: New. Listed at 439.99 USD. How do we refurbish items at our facility?.