| Brand | Fujikura |
|---|---|
| Flex | Extra-Stiff |
| Item Weight | 68g |
| MPN | 364748 |
| Tip Diameter | .335" |
| Torque | 3.7° |
| Launch | Mid |
| Kickpoint | Low-Mid |
| Spin | Mid |
| Shaft Material | Graphite |
| Shaft Length | 46" Uncut |
| Gender | Men's |
| Sport/Activity | Golf |
| Trim | Untipped |
| Grip | None |
Check the listing for details. NEW! Fujikura SPEEDER 661 Evolution V X-Flex Driver Shaft .335" Tip #364748. Condition: New. Listed at 127.99 USD. Adapter: None Shaft Length: 46" Uncut Flex: Extra-Stiff Grip: None Shaft Weight: 68g Launch: Mid Spin: Mid Torque: 3.7° Trim: Untipped Tip Diameter: .335" SKU: 364748 .