| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Gator |
| Type | Grinding Wheel |
| Color | Black |
| Item Diameter | 4 in |
| Wheel Diameter | 4 1/2 in |
| Item Length | 12 in |
| Application | Grinding |
| Suitable For | Angle Grinder |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. New Gator Power Masonry Grinding Wheel 4 1/2" x 1/4". Color: Black, Condition: New. Listed at 9.95 USD. New Gator Power Masonry Grinding Wheel 4 1/2" x 1/4". Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.