| Compatible Brand | GE |
|---|---|
| Brand | GE |
| Power (Watts) | 80W |
| Type | Lamp Bulbs |
| Voltage | 21V |
| MPN | DDS |
| Power | 80W |
| UPC | 043168993159 |
Check the listing for details. New GE Multi Mirror Projection Lamp Bulb 24V 200W EJL. Condition: Open box. Listed at 7.99 USD. New GE Multi Mirror Projection Lamp Bulb 24V 200W EJL. Shipped with USPS Ground Advantage.