| Length | 65cm/25.59’’ |
|---|---|
| Hardwares | Horsebit Buckle |
| Pattern | Check |
| Character | Wonder Girl |
| Number of Pieces | 1PCS |
| Size | One Size |
| Color | Brown |
| Material | Leather |
| Fabric Type | Chiffon |
| Item Length | 65cm/25.59’’ 93cm/36.61’’ |
| Accents | Strap |
| Vintage | No |
| Brand | Universal |
| Department | Women |
| Type | Charm |
| Theme | Modern |
| Style | Fashionable |
| Features | Detachable, Lightweight |
| Character Family | Charmed |
| Handmade | Yes |
| Item Width | 4cm/1.57’’ |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. New GG replacement Shoulder Strap For GG Ophidia / Tiger Head Camera Bag. Color: Brown, Condition: New with tags, Made in China. Listed at 42.99 USD. Hardwares:Horsebit Buckle/Big Buckle/Q Buckle. 1 PcsBag Strap ( As you choice ). Material: Leather. 93cm/36.61’’.