| Features | DVDRW |
|---|---|
| Writable Format | CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+R Dual Layer, DVD+RW, DVD-R, DVD-R Dual Layer, DVD-RAM, DVD-RW |
| Interface | SATA |
| Compatible With | Laptop |
| Country/Region of Manufacture | Malaysia |
| Readable Format(s) | CD-R, CD-ROM, CD-RW, DVD+R, DVD+R Dual Layer, DVD+RW, DVD-R, DVD-R Dual Layer, DVD-RAM, DVD-ROM, DVD-RW |
| Product Line | EliteBook |
| Form Factor | 5.25 in |
| Write Speed | 8x |
| Compatible Brand | For HP |
| Brand | HP |
| Type | Genuine/Original |
| Print Technology | Laser |
| Color | Yellow |
| Model | 641A |
| Compatible Model | For HP Color LaserJet 4600, For HP Color LaserJet 4600n |
| MPN | C9722A |
Check the listing for details. NEW Hewlett Packard 574285-4C1 12.7mm 8X Tray DVDRW SATA. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 2.99 USD. DVD-ROM 8X. Interface: SATA. Load Type: Tray. Condition: NEW. Condition: New. Type Slim DVD Burner. WRITE Speed. CD-ROM 24X.