| Power Type | Battery Operated |
|---|---|
| Occasion | Halloween |
| Halloween Prop Type | Hanging Decor |
| Color | Multicolor |
| Product Weight (lb) | 12 lb |
| Indoor/Outdoor | Outdoor |
| Halloween Decor Theme | Cemetery , Skeleton , Evil Pixie, Ultra Poseable Ultra Pose-N-Sta |
| Product Width (in) | 37.4 in |
| Holiday Decor Product Type | Sculpture |
| Brand | Home Accents Holiday |
| Unit Type | ft |
| Light Type | LED |
| Features | Lighted |
| Product Height (in) | 60.24 in |
| Occassion | Halloween |
| Unit Quantity | 1 |
| Handmade | No |
| Product Depth (in) | 10.24 in |
| Release Date | August 2025 |
Check the listing for details. New Home Depot 5ft Grave & Bones LED Ultraposeable Evil Pixie Single Prop. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 99.99 USD.