| UPC | 0889296900597 |
|---|---|
| Compatible Brand | For HP |
| Brand | HP |
| Type | Fax kit |
| Item Height | 1.4 in |
| Compatible Series | HP LaserJet |
| Compatible Model | Laserjet Mfp |
| MPN | B5L53A |
| Item Width | 5.4 in |
Check the listing for details. New HP LaserJet MFP Analog Fax Accessory 600 B5L53A. Condition: New. Listed at 75.00 USD. New in box HP MFP Fsx Accessory Kit 600