| Supported Scanning Sizes | A4 (210 x 297 mm) |
|---|---|
| Grayscale Depth | 256 |
| Color Depth | 24 Bit |
| MPN | L2741A |
| Supported Paper Size | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), A6 (105 x 148 mm) |
| Brand | HP |
| Type | Flatbed Scanner |
| Unit Type | Unit |
| Image Sensor | Ocr |
| Model | 3500 f1 |
| Connectivity | USB 3.0, Wireless |
| Features | Scanner |
| Scanning Resolution | 1200x1200 DPI |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. ScanJet Pro 3500 F1 Scanner NEW. Condition: Open box. Listed at 175.00 USD. You are buying a New ScanJet Pro 3500 F1 Scanner. Box was opened but never used. Sharp images and accurate text capture. Book-edge scanning prevents distorted text, even near the spine of books and other bound materials.