| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Character | Nutcracker |
| Occasion | Christmas |
| Size | 14.5" |
| Custom Bundle | No |
| Color | Multicolor |
| Material | Wood |
| Item Length | 14.5 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Nutcracker |
| Item Height | 14.5" |
| Theme | Holiday |
| Personalized | No |
| Number of Items | 1 |
Check the listing for details. *NEW IN BOX* 14.5" British Royal Guard Nutcracker. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 39.95 USD. NANIMALIA VINTAGE *NEW IN BOX* 14.5" British Royal Guard Nutcracker with removable spear SHIPPINGShipping is via USPS Retail Ground / First Class International at a flat rate of $19.95 within the US; $99.95 international. When purchasing multiple items, shipping will be combined for you -- please wait for an invoice! PAYMENT Payment is due within 3 days. If you are waiting on one of our other sales and would like to combine shipping, just drop us an e-mail to let us know and we will be happy to accommodate :) EVERYTHING IS FROM A SMOKE-FREE HOME. ALL IMPERFECTIONS WILL BE PHOTOGRAPHED AND LISTED, SO PLEASE LOOK CAREFULLY BEFORE BUYING. ALL SALES ARE FINAL. GOOD LUCK AND HAPPY SHOPPING...