| Model | Triton 2A |
|---|---|
| Brand | Triton |
| Type | Orbital Sander |
| Action | Dual-Orbit |
| Power Source | Corded Electric |
| Color | Orange Black Silver |
| Disc Diameter | 6 in |
| Power | 2A |
Check the listing for details. New In Opened Box Triton 2A Orbital Sander - 1/3 Sheet. Color: Orange Black Silver, Condition: New. Listed at 212.46 USD. T his item is new in opened box.