| Brand | CM COMPRESSOR |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM2369 |
| OE/OEMPartNumber | 23208446 |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 36 1/8" |
| Core Width | 23" |
| Core Thickness | 1 3/8" |
| Inlet | 3" |
| Outlet | 2 7/8" Quick Connect |
Check the listing for details. New Intercooler for Chevy/GMC OE# 23208446. Condition: New. Listed at 642.95 USD.