| Brand | CM COMPRESSOR |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM2311 |
| OE/OEMPartNumber | 1E5958, N5958, CAC431, FLX011103, TRA12044, 1S5957D |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 9 5/8" |
| Core Width | 37 1/2" |
| Core Thickness | 4 3/8" |
| Inlet | 4" |
| Outlet | 4" |
Check the listing for details. New Intercooler for Flyer Bus OE# 1E5958. Condition: New. Listed at 1278.95 USD.