| Brand | CM COMPRESSOR |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM2313 |
| OE/OEMPartNumber | 67200400, 6720040C, 76008356 |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 11" |
| Core Width | 37 3/8" |
| Core Thickness | 3 1/4" |
| Fitting Inlet | 4" |
| Fitting Outlet | 4" |
Check the listing for details. New Intercooler for Flyer Bus OE# 67200400. Condition: New. Listed at 1071.99 USD.