| Brand | CM COMPRESSOR |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM2401 |
| OE/OEMPartNumber | 8973333621 |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 21 5/8" |
| Core Thickness | 2" |
| Inlet | 2 3/4" |
| Outlet | 2 3/4" |
| Core Length | 14" |
Check the listing for details. New Intercooler for Isuzu OE# 8973333621. Condition: New. Listed at 535.95 USD.