| Brand | CM COMPRESSOR |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM6168 |
| OE/OEMPartNumber | SJ26168, SJ20631 |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 17" |
| Core Width | 15 3/4" |
| Core Thickness | 2" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
Check the listing for details. New Intercooler for John Deere OE# SJ26168. Condition: New. Listed at 707.99 USD.