| Brand | CM COMPRESSOR |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM4074 |
| OE/OEMPartNumber | 2400580S91 |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 12 3/8" |
| Core Width | 14 15/16" |
| Inlet | 2 5/16" |
| Outlet | 2 5/16" |
| Overall Thickness | 1 15/16" |
Check the listing for details. New Intercooler for Massey Ferguson OE# 2400580S91. Condition: New. Listed at 535.95 USD.