| Brand | CM COMPRESSOR |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM0074 |
| OE/OEMPartNumber | AT347429, AT406231, KV26154, AT396149 |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 5 3/8" |
| Core Width | 4" |
| Inlet | 2" |
| Outlet | 2" |
| Core Length | 23 5/8" |
Check the listing for details. New Intercooler for OE# AT347429. Condition: New. Listed at 800.95 USD.