| Brand | Jack + Hazel |
|---|---|
| Style | Round |
| Department | Unisex Adults |
| Frame Color | Black & Blue |
| Type | Eyeglasses |
| Lens Socket Width | 49 mm |
| Frame Material | Acetate |
| Bridge Width | 18 mm |
| Temple Length | 140mm |
| Country of Origin | China |
| Model | RORY |
| UPC | 876230053013 |
Check the listing for details. New Jack + Hazel Black & Blue RORY Eyeglasses 49/18/140. Condition: New with tags, Made in China. Listed at 19.95 USD. If you're looking for fashion, function and value then look no further, theJACK + HAZEL collection is here for you.JACK + HAZEL e yeglasses include demo lenses with JACK + HAZEL logo etched into the lens.