| Brand | Jacuzzi |
|---|---|
| Type | Repair & Maintenance Kit |
| Item Height | 5 in |
| Color | Silver |
| Material | Plastic, Brass |
| MPN | JLH33827 |
| Item Length | 8 in |
| Item Depth | 6 in |
| Item Weight | 1 lb |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. NEW Jacuzzi Universal Primo Deep Soak Drain - Chrome 27054I. Color: Silver, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 81.99 USD. Open box condition. Complete. See pictures for more details