| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Brand | L.A.M.B. |
| Frame Color | GREY |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Eyeglasses |
| Style | Square |
| Theme | Designer |
| Frame Material | Metal |
| MPN | Does Not Apply |
| Bridge Width | 18 mm |
| Lens Socket Width | 52 mm |
| Temple Length | 140 mm |
Check the listing for details. NEW L.A.M.B. LA037 GRY GREY AUTHENTIC EYEGLASSES 52-18. Condition: New with defects. Listed at 48.30 USD. WELCOME TO ELITE.FRAMES! 100% AUTHENTIC EYEWEARFREE SHIPPING & RETURNS AUTHENTIC L.A.M.B. EYEGLASSES NEW L.A.M.B. LA037 GRY GREY AUTHENTIC EYEGLASSES 52-18 Brand: L.A.M.B.Comes with a generic case! Item Number Code: RB1437 Contact us Thank you so much for your business and we strive to provide you with the best customer service we can! Please email/message us if you have any issues or concerns. All messages will be answered within 24 hours! We commit to resolve any problems/issues faced. Please do not hesitate to reach out and contact us. Thank you for choosing Elite Frames!