| Brand | L.A.M.B. |
|---|---|
| Frame Color | TORTOISE |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Eyeglasses |
| Style | Square |
| Theme | Designer |
| Frame Material | Metal, Plastic |
| Bridge Width | 16 mm |
| Lens Socket Width | 53 mm |
| Temple Length | 140 mm |
Check the listing for details. NEW L.A.M.B. LA076 TOR TORTOISE AUTHENTIC EYEGLASSES 53-16. Condition: New with defects. Listed at 41.40 USD. AUTHENTIC L.A.M.B. EYEGLASSES. 100% AUTHENTIC EYEWEAR. We commit to resolve any problems/issues faced. Item Number Code: RB1597.