| Input Voltage: | 120-277V |
|---|---|
| Height: | 7.24 (in) |
| Product Code: | 269XW0 |
| MPN | LHQM SW3R |
| Material | Plastic |
| Manufacturer Part Number: | ECRG HO RD M6 |
| Lumens / Brightness: | 85lm |
| Brand | Lithonia Lighting |
| Mounting | Wall Mounting Brackets |
| Unit Type | Unit |
| Lighting | LED |
| Width: | 2.05 (in) |
| Depth: | 16.46 (in) |
| CRI | 80 |
| Light Kelvin: | 6200K |
| Country of Origin | Unknown |
| UPC | 0194994900429 |
Check the listing for details. New LITHONIA LED EXIT & EMERGENCY LIGHT SIGN COMBO ADJUSTABLE OPTICS, 269XW0. Condition: New, Made in Unknown. Listed at 59.99 USD. New, see photos for details