| Restocking fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Brand | Unbranded |
| Steel cutter length | Approx. 100mm / 3.9in |
| Color | Black |
| Material | Iron,HSS |
| MPN | Does not apply |
| Stripping range | 1-30mm / 0.04-1.18in |
| Machine size | Approx. Approx. 155 x 115 x 30mm / 6.1 x 4.5 x 1.2in |
| Hand drill connecting rod diameter | 10mm / 0.4in |
Check the listing for details. New Manual Wire Stripping Machine for Scrap Cable Stripper Copper Tool 1mm-30mm. Color: Black, Condition: Brand New. Listed at 54.62 USD.