| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Combination Type | Resettable |
| Shackle Material | Steel |
| MPN | 175LH |
| Interior Shackle Width | 1 1/4 in |
| Interior Shackle Height | 2 1/4 in |
| Brand | Master Lock |
| Shackle Diameter | 5/16 in |
| Body Material | Brass |
| Model | 175LH |
| Equipment Included | Control Key |
Check the listing for details. NEW MASTER LOCK 175LH 4 DIAL RESTTABLE COMBINATION LOCK 2 1/4" LONG SHACKLE. Condition: New. Listed at 19.99 USD. SHIPS FREE USPS ADVANTAGE IN 24 HRS M-F NEW IN RETAIL BOXSHELF WEAR ON BOXMASTER LOCK 175LH 4 DIAL RESTTABLE COMBINATION LOCK 2 1/4" LONG SHACKLE Check out my other items - MORE IN OUR STORE Your browser does not support JavaScript. To view this page, enable JavaScript if it is disabled or upgrade your browser.