| Brand | Max&Co |
|---|---|
| Department | Unisex |
| Frame Color | Blue Gold |
| Type | Eyeglasses |
| Bridge Width | 0mm |
| Features | Eyeglasses |
| Frame Material | Acetate/Metal |
| Lens Socket Width | 54mm |
| Style | Eyeglasses |
| Temple Length | 0mm |
| Theme | Designer |
| Vintage | No |
| Country of Origin | Italy |
| Frame Width | 54mm |
| Model | MO5120-54087 |
| Personalized | No |
| Unit Type | oz |
| MPN | MO5120-54087 |
| UPC | 889214456755 |
Check the listing for details. NEW Max&Co MO5120-54087 Eyeglasses 54mm 100% Authentic. Condition: New with tags, Made in Italy. Listed at 97.94 USD. Size: 54mm Lens, 0mm Bridge, 0mm Temple. 100% Authentic – Verified through authorized distributors. Lens Technology: 100% UV Protection, Anti-Reflective Coating. Lens Color: Clear Lens.