| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Compatible Brand | For |
| Product Condition | New |
| MPN | M-20A |
| Item Length | 9 |
| Maximum Input Current | 20 A |
| California Prop 65 Warning | This product contains a chemical known to the State of California to cause cancer. |
| Compatible Product Line | For |
| Brand | Middle Atlantic Products |
| Type | 4" MPR 20A Duplex Module |
| Product Type | 4" MPR 20A Duplex Module |
| Item Height | 3 |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 3.5 |
Check the listing for details. New Middle Atlantic Products M-20A 4" MPR 20A Duplex Module. Condition: New. Listed at 21.25 USD. New Middle Atlantic Products M-20A 4" MPR 20A Duplex Module New, see photos.