| Item Length | 34cm |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Control Console |
| Control | DMX |
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 9cm |
| Model | Q0 Mobil Command |
| Connectivity | USB |
| Features | Bag/Case |
| Unit Quantity | 1 |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 2.2kg |
| Item Width | 25cm |
Check the listing for details. new midi dmx lighting controller Q0 mobil command console+display+bag US. Condition: New, Made in China. Listed at 846.00 USD. 2 DMX outputs, 1 DMX input (can be set as output), connected to an expander, open all 256 domain outputs. Console size: 34cm 25cm 9cm. 1 Gigabit Ethernet port, supports MA NET, ARTNET signals, 1 wireless WIFI, 2 USB interfaces, and 1 DP output port (can be connected to an external touch display).