| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Vertical | 28 mm |
| Pattern | Solid |
| Character | Vision |
| Frame Width | 135mm |
| MPN | Does Not Apply |
| Bridge Width | 17 mm |
| Vintage | No |
| Brand | Mikli by Mikli |
| Frame Color | MATTE SILVER |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Eyeglasses |
| Lens Width | 52 mm |
| Model | ML 1304 |
| Style | Rectangle |
| Theme | Designer |
| Frame Material | Metal |
| Features | Half Rim |
| Lens Socket Width | 52 mm |
| Temple Length | 135mm |
Check the listing for details. NEW MIKLI BY MIKLI ML 1304 C002 SILVER/CLEAR TEMPLES EYEGLASSES AUTHENTIC 52-17. Condition: New with tags. Listed at 54.50 USD. View more great items WELCOME TO DISCOUNTEYEWEAR_RUS ! Authentic Mikli by Mikli Eyeglasses DESIGN IN FRANCEMJ1165NEW MIKLI BY MIKLI ML 1304 C002 MATTE SILVER WITH MILKY CLEAR TEMPLES EYEGLASSES AUTHENTIC FRAME 52-17 Brand: Mikli by Mikli EyeglassesModel #: ML 1304Color Code: C002Lens Color: Clear Ready for your RXFrame Color: GUNMETALCOMES WITH GENERIC CASE AND CLOTH!! (NOT ORIGINAL CASE)DEMO LENSES HAVE THE "MIKLI" LOGO ON THEMPlease use the Measurements & Fit chart below to see if these glasses will fit.1: Lens width - 52 mm 2: Bridge - 17 mm3: Temple length - 135 mm4: Vertical - 28 mm Contact UsWe appreciate your business and strive to provide you with the most outstanding customer service. All questions and or concerns will be answered within 24 hours from the time your email was sent. We hope that all of our customers are fully happy and if you have any questions and or concerns please feel free to message us. We are committed to resolving any problem or issue and we believe that any transaction can always be completed on a positive note. Thank you for choosing us for your optical needs! Track Page Views With Auctiva's FREE Counter