| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Morel Lunetier Francais Depuis 1880 |
| Department | Unisex |
| Type | COLLAPSIBLE |
| Color | Red |
| Item Height | .5 folded 2.25 in unfolded |
| Features | Felt Lining |
| Material | Cloth |
| Gender | Unisex |
| Item Length | 6.5 in |
| Country/Region of Manufacture | France |
| To Fit | Glasses |
| Item Width | 2.5 in |
Check the listing for details. NEW! MOREL Foldable Triangle Eyeglasses Case w/ Branded Cloth -Wine Red. Color: Red, Condition: New. Listed at 18.00 USD. NEW! MOREL Foldable Triangle Eyeglasses Case w/ Branded Cloth -Wine Red Includes:MOREL SleeveMOREL CaseMOREL Cleaning ClothAuthenticity Card Product Details:Brand: MOREL Color: Wine Red