| Number of Items in Set | 6 |
|---|---|
| Material | nylon, metal, grinding wheel |
| Item Length | 9.5 cm |
| Suitable For | Drill |
| Brand | Unbranded |
| Type | Drill Bit Sharpener Tool |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 6.5 cm |
| Voltage | 5V |
| Model | Drill Bit Sharpener |
| Package Quantity | 1 |
| Application | Grinding |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 0.147 kg |
| Item Width | 6.5 cm |
Check the listing for details. New Multifunction Scissor/Knife Drill Bit Sharpener,Electric Sharpening Tool. Condition: Open box, Made in China. Listed at 10.99 USD. Open box unused item in excellent condition