| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 64 MB |
| MPN | na |
| For Operating Systems | Windows, Mac |
| Item Length | 9 in |
| Brand | Harmonic Vision |
| Type | Software Training/IT Tutorials |
| Format | CD |
| Unit Type | Unit |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 50 MB |
| Manufacturer Warranty | none |
| Item Height | 11 in |
| Model | na |
| Minimum Processor Speed | 256 MHz |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 2 in |
| UPC | 785693411011 |
Check the listing for details. New Music Ace Software Windows 95 98 2000 me NT4 XP Mac OS X Harmonic Vision CD. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 29.99 USD.