| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Light Color | White: Clear |
| Power Source | Batteries |
| Color | Black |
| Number of Flash Heads/Units | 1 |
| Item Length | 4in |
| Brand | Neewer |
| LED/Bulb Count | 1 |
| Type | LED |
| Mount Type | Mounting Plate |
| Voltage | 5V |
| Item Height | 5 in |
| Model | NL-60AI |
| Light Type | LED |
| Features | Portable |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Power | 60 W |
| Item Width | 2in |
| Item Weight | 8 oz |
Check the listing for details. New Neewer NL-60AI LED Mobile Phone LED Light. Color: Black, Condition: New. Listed at 32.99 USD. You are purchasing a new Neewer NL-60AI LED VMObile Phone LED Light