| UPC | 0648018004827 |
|---|---|
| Trim Material | Nylon |
| Closure | Buckle |
| Size | Large |
| Hidden Compartment | No |
| Color | Black |
| MPN | 603D00BK |
| Material | Nylon |
| Item Length | 20 in |
| Item Depth | 6 in |
| Number of Pockets | 3 |
| Brand | BLACKHAWK! |
| Type | Tactical Backpack |
| Capacity | 37 L |
| Model | 603D00BK |
| Frame Material | Nylon |
| Features | Harness, Divider System, Padded, Adjustable Size, Ventilated Back Panel, Padded Straps |
| Item Width | 13 in |
| Item Weight | 0.75 lbs. |
| Handle/Strap Material | Nylon |
Check the listing for details. New New Blackhawk 3-Day Assault Backpack 603D00BK. Color: Black, Condition: New with tags. Listed at 155.37 USD. New Blackhawk 2000 cu. of storage. reservoir (not included). Color: Black. We Provide Free Local Pick Up on all orders. Airsoft Mounts. UTG Scopes. Orders must be Prepaid before Pickup.