| Color | walnut |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Item Height | 2.5cm |
| Item Length | 28cm |
| Item Width | 28cm |
| Type | Nightstand |
| Material | Aluminum, MDF |
| Tabletop Material | MDF |
| Room | Bedroom, Living Room |
| Features | Foldable, Wall Mounted |
Check the listing for details. New Nightstand Foldable Storage Shelf Wall Mounted Adjustable Tablet Stand UK. Color: walnut, Condition: New. Listed at 43.59 USD. 1x Nightstand. Because of the different light beam and screen, the color of the product maybe different with the pictures. Material: MDF.