| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Compatible Brand | Lifes Good (LG) brands include Lifes Good (LG), Kenmore. (In rare |
| Installation | Not Available |
| ModelsFits | At this time we do not have model information available for this |
| Cross Reference Numbers | 4860EL3001A, AP5071384, 1267667, AH3524008, EA3524008, PS3524008. |
| Color | Not Available |
| MPN | 4860EL3001A |
| California Prop 65 Warning | WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65Warnings.ca.gov |
| Brand | LG |
| Type | Appliance Part |
| Item Height | Unknown |
| Model | 4860EL3001A |
| Manufacturer | L-G |
| Item Width | Unknown |
Check the listing for details. NEW OEM LG CLAMP 4860EL3001A. Color: Not Available, Condition: New. Listed at 9.89 USD. NEW OEM LG CLAMP 4860EL3001A