| Frame Color | LIME TORTOISE |
|---|---|
| Brand | OGI |
| Type | Eyeglasses |
| Department | Unisex Kids |
| Frame Material | Metal, Plastic |
| Lens Socket Width | 54.5 mm |
| Bridge Width | 16.5 mm |
| Temple Length | 145 mm |
Check the listing for details. NEW OGI BAUHAUS/LIME TORTOISE AUTHENTIC EYEGLASSES 54.5-16.5. Condition: New without tags. Listed at 90.35 USD. AUTHENTIC OGI EYEGLASSES. 100% AUTHENTIC EYEWEAR. We commit to resolve any problems/issues faced.