| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Type | Retainer Latch |
| Model | PB60-28 |
| Modified Item | No |
| Custom Bundle | No |
| California Prop 65 Warning | N |
| NumberOfItems | 1 |
| Length | 5" |
| Width | 2.25" |
| Weight | 22oz |
| Depth | 1" |
| MPN | PB60-28 |
| Brand | Chicago Pneumatic |
Check the listing for details. NEW PB60-28 - Retainer Latch for Air Tools. Width: 2.25", Condition: New – Open box. Listed at 65.00 USD. NEW PB60-28 - Retainer Latch for Air Tools Satisfaction guaranteed